Festiwal strzelecki w Sycowie - Długołęka nie zwalnia tempa

Dzisiejszy mecz naszego zespołu z Pogonią II Syców potoczył się w sposób jakiego wszyscy sobie życzyliśmy. Od początku do końca inicjatywa leżała po naszej stronie. To my byliśmy drużyną, która prowadziła grę i raz za razem wymierzała ciosy przeciwnikom. Drużyna gospodarzy sporadycznie gościła pod naszą bramką po długich wybiciach piłka spod własnego pola karnego. Po pierwszej połowie stan rywalizacji wynosił 0:3.

W drugiej połowie nastąpił moment, który odebrał gospodarzom ochotę do dalszej walki... Najpierw szybko stracona czwarta bramka, a po chwili niesłusznie pokazana przez sędziego czerwona kartka. Od momentu, w którym Syców grał w 10, obserwowaliśmy już grę tylko i wyłącznie do jednej bramki...Gospodarzy było stać jeszcze na jedną akcję, po której strzał ich napastnika zatrzymał się na słupku. Ostateczny wynik spotkania 0:13 dla Długołęki.

Oczywiście, cieszymy się z wygranego meczu, kolejnych trzech punktów i dobrego bilansu bramkowego. Skuteczność, której brakowało nam w poprzednich meczach, dziś stała na wysokim poziomie. Przykre jest jednak to, że sędziowanie w niższych ligach stoi na fatalnym poziomie i w dalszym ciągu decyzje sędziów potrafią zabierać radość płynącą z gry...

Młodej drużynie z Sycowa życzymy powodzenia i punktów w kolejnych meczach. Chłopaki nie łamcie się, jesteście młodą ekipą i wszystko jeszcze przed wami. Dzięki za mecz!

Za tydzień pauzujemy, będzie więc okazja pooglądać ligowych rywali. Za 2 tygodnie wyjazdowy mecz z Widawą Stradomia!